fbpx

Як запобігти вигоранню від навали операційних задач?

 In Без рубрики

   

Не секрет, що за останній десяток років темп життя багатократно прискорився. Величезні потоки інформації, з різних сфер, діяльність конкурентів, нестабільність та мінливість ринку — усе це потребує від керуючого менеджера миттєвої реакції та оперативного впровадження контрмір.

Якщо в подібній ситуації Ви маєте вирішувати ще й будені управлінські задачі — вигорання не уникнути.

Эфективний спосіб проти вигорання — автоматизація бізнес процесів. А в першу чергу необхідно автоматизувати управлінську звітність.

BI (Бізнес Аналітика) — эце набір IT-технологій для збору, збегігання та аналізу даних, який дозволяє отримувати достовірну аналітику в зручному форматі, на основі якої можна приниймати эфективні рішення для керування бізнес-процесами компанії.

Сьогодні на ринку є декілька платформ Бізнес Аналітики (BI) різного рівня складності. Але аналітика не обов’язково має бути складною та коштувати дорого. Серед українських компаній вкорінилась тенденциія впроваджувати Бізнес Аналітику ц вигляді SAAS-рішення (DMS-система). Аналітика в форматі DMS-системи дозволяє користувачу переадресувати питання налаштування та технічної підтримки компетентним спеціалістам, маючи при чьому оперативний 24/7 доступ до продажів, маркетингу, фінансовим показникам, залишкам оборотных активів та іншій необхідній інформації.

Бажаєте більше знати про переваги DMS-системи?

Напишіть нам на пошту: sale@bi-serv.com
Або зателефонуйте нам: +38 099 015 53 39, +38 063 105 31 25

Recent Posts

Leave a Comment

Start typing and press Enter to search