fbpx

Який економічний ефект для компанії може мати автоматизація аналітики?

 In Новости

   

Дуже часто, під час наших зустрічей з потенційними клієнтами в різних регіонах України, багато керівників задають нам питання: «Який економічний ефект для моєї компанії матиме впровадження системи аналітики?»

І дійсно, ефект від впровадження на підприємстві автоматизованої системи аналітики, на перший погляд, важко оцінити цифрами. Однак, з метою розібратися в даному питанні, пропонуємо Вам розглянути – за рахунок яких інструментів, якого результату можна досягти:

Зниження кількості «замороженого» товару – обумовлено здатністю оперативно відстежувати рівень запасів та керувати ними. Найчастіше подібний результат виникає одразу (!) після впровадження системи управління запасами, коли відбувається інвентаризація продуктових залишків і визначається зв’язок поточного рівня запасів з індивідуальною динамікою продажів зі складу.

Збільшення обсягу продажів – за рахунок кращого обслуговування клієнтів. Поліпшення якості обслуговування досягається завдяки автоматизації процесу прийому замовлень, розрахунку оптимальних термінів зберігання продукції на складі.

Зниження логістичних витрат – за рахунок можливості аналізу різних схем доставки, а також мінімізації кількості переміщень товару між слідами.

Скорочення виробничих витрат – завдяки кращому прогнозуванню попиту та оптимізації використання виробничих активів. Подібного результату можна досягти за рахунок створення алгоритмів прогнозування на основі інформації попередніх періодів.

Скорочення адміністративних витрат – усунення «ручної» підготовки звітів та “ручного” супроводу документів. Забезпечте своїх аналітиків та управлінців інструментами для самостійної підготовки звітності.

 

Спираючись на наш досвід впровадження подібних оптимізацій, можна попередньо очікувати економічний ефект у вигляді:
– скорочення виробничого циклу (до 60%)
– збільшення виручки (до 25%)
– зменшення оборотних коштів в запасах (до 50%)
– підвищення ефективності використання ресурсів (до 40%)
– зниження операційних витрат (до 20%)
– збільшення оборотності коштів в розрахунках (20-50%)

 

Інвестуйте стратегічно, будьте ефективнішими!

Recent Posts

Leave a Comment

Start typing and press Enter to search