fbpx

B2B МASTER «БИТВА КРАЩИХ БІЗНЕС-ТРЕНЕРІВ» – погляд зсередини

 In Новости

   

5 липня в стінах Академії DTEK відбулася міжгалузева конференція B2B MASTER, що проходила в форматі БИТВИ БІЗНЕС-ТРЕНЕРІВ.

Разом із колегами з компанії БІЗНЕС АНАЛІТИКА ми просто не могли оминути цей захід.

Справедливості заради відзначимо, що постійно переміщатися між залами «Управління» і «Продажі» було вкрані непросто, з огляду великої кількості гідних спікерів. Проте, ми хотіли б зупинитися на виступах, які, на наш погляд, торкнулися найбільш глибокої проблематики.

У своїй доповіді про основи мислення AGILE, Ігор Немировський закликав слухачів бути більш гнучкими в стрімко мінливому бізнес-середовищі, зазначивши яскраво виражену тенденцію до автоматизації багатьох бізнес-процесів.

«Велика частина операційних позицій в компаніях стане повністю “роботизованою “, в той час як людям доведеться повністю переключитися на творчу роботу, та вирішення складни задач, які поки ще не під силу вирішити штучному інтелекту» – підсумував Ігор.

 

Про специфіку кадрової політики майбутнього розповів керівник-практик Андрій Станченко.

Один з останніх трендів західного бізнесу – так звана GIG ECONOMY. “Gig” в перекладі з англійського сленгу – “шабашка” або “халтура”, єдиноразова робота, яка багато в чому характеризує сучасні відносини між роботодавцем і працівником. Як результат, кількість фрілансерів зростає . Згідно з прогнозами, в 2030 році за наймом будуть працювати лише 9% співробітників – тенденція, яку варто вже зараз враховувати всім роботодавцям”.

Також, використовуючи власний медичний досвід, Андрій поділився своїм баченням, для чого роботодавцю вкрай необхідно розбавляти менеджерами-жінками чоловічий «борд» директорів: «В організмі людини виробляється ОКСИТОЦИН – гормон, який заважає нам тверезо приймати рішення. Кількість виділеного гормону залежить від рівня влади, наданої людині”- пояснив Андрій – “Чим більше у керівника влади – тим більше окситоцину виробляє його організм. Жінки-лідери демонструють більш трансформаційний і патісіпатівний стиль лідерства на біологічній основі, бо рівень окситоцину, що виробляє їх організм є нижчим ».

 

“Холодним душем” для управлінців став виступ Андрія Левченко.

“Коли ми говоримо про менеджмент, сенс в ньому один – ефективність” – говорив Андрій, – “Де проявляється ефективність? У продажах. Коли починаються проблеми з грошима, тільки тоді ми починаємо звертати увагу на продажі – чому вони не дають результату? Система не працюватиме без ефективного менеджменту. KPI не працюватиме, якщо керівництво компанії спускає його “зверху”. Якщо ж навпаки, дані були зібрані “знизу”, пройшли обговорення серед співробітників і тільки потім були затвердженні керівництвом, вони дійсно можуть стати основою для подальших якісних змін – зокрема, поліпшення продажів”.

Також варто відзначити, що Андрій ніколи не використовує в своїх виступах слайди Power Point, вважаючи за краще ситуативну подачу інформації за допомогою flip-chart, виходячи з проблематики слухача. Що найчастіше викликає додаткове повагу у аудиторії. Саме тому Андрій в результаті й завоював золоту статуетку кращого спікера в категорії “управління”.

Recent Posts

Leave a Comment

Start typing and press Enter to search